Zastosowanie rampy w architekturze

Z rampą nastawną można w prosty sposób pokonać każdą barierę architektoniczną. Żaden próg, schodek, czy wysoki krawężnik nie będą już problemem dla wózka.


Produkt jest idealnie dopasowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością i nie zagraża w żaden sposób bezpieczeństwu osoby pokonującej przeszkodę.

Prosta w obsłudze i łatwa w montażu, w pełni zautomatyzowana i wygodna w użyciu. Innowacyjne rozwiązanie na rynku, zaprojektowane z myślą o wszystkich rodzajach wózków.

Rampa nastawna jest bezpieczna również dla pozostałych domowników, czy współpracowników, dzięki temu, że chowa się w podłożu. Nie utrudnia ruchu i nie blokuje ciągów komunikacyjnych. Nastawna rampa pozwala pokonać wszystkie przeszkody i umożliwia swobodne poruszanie się po pomieszczeniu, nie utrudniając przy tym komunikacji pozostałym osobom.

Z rampą nastawną można przystosować wszelkie miejsca, które są trudne do pokonania przez wózek, ponieważ rampa nadaje się do wszystkich pomieszczeń i do każdego podłoża. Zajmuje mało miejsca, nie utrudniając ruchu pieszym.

Duża funkcjonalność rampy nastawnej pozwala na:

Zamów już teraz

Dzięki rampie wózek może pokonywać przeszkody


Rozkładamy jednym przyciskiem, wówczas możemy z łatwością wjechać na rampęZobacz galerię zdjęć

Pokonujemy barierę w prosty sposób


Odwiedź portal rampa