Zastosowanie dla przemysłu

Wszelkie bariery architektoniczne występujące w pomieszczeniach przemysłowych tj. halach produkcyjnych, magazynach pokonuje się w tradycyjny sposób, wykorzystując stare rozwiązania.


Rampy progowe, szyny, platformy pionowe, podjazdy mają szereg wad. Są urządzeniami przenośnymi wymagającymi wykonania dodatkowych czynności w celu ich wykorzystania, są najczęściej montowane na stałe, przez co w znacznym stopniu ograniczają przestrzeń dla ruchu, blokując ciągi komunikacyjne. Problemy te eliminuje nastawna rampa do pokonywania przeszkód poprzecznych. Prosta w obsłudze i łatwa w montażu, w pełni zautomatyzowana i wygodna w użyciu.
 

Innowacyjne rozwiązanie na rynku, zaprojektowane z myślą o wszystkich rodzajach wózków transportowych. Rampa nastawna nie stwarza zagrożenia dla poruszających się osób ponieważ schowana jest w podłożu. Nie utrudnia ruchu i nie blokuje ciągów komunikacyjnych.

Jako pierwsi na rynku oferujemy innowacyjne rozwiązanie, czyli samodzielną obsługę rampy. Rampę nastawną pracownik obsługuje w prosty sposób dwoma przyciskami, podnoszącym i chowającym urządzenie.

Cechy wyróżniające produkt:

Montaż rampy nastawnej jest prosty i jednorazowy. Prace jakie należy wykonać w trakcie montażu to niewielkie skucie podłoża w celu wykonania wnęki, w której umieszcza się rampę.

Zamów już teraz rampę, która przyczyni się do usprawnienia transportu i bezpieczeństwa w Twojej firmie.

W związku z zapotrzebowaniem na urządzenie wspomagające pokonywanie przeszkód poprzecznych zostało opracowane rozwiązanie rampy nastawnej, które ze względu na oferowaną nowość jest objęte ochroną patentową P. 215363.

Przedstawiona rampa pełni funkcję samodzielnego pokonania barier poprzecznych, w miejscach gdzie nie ma możliwości zamontowania stałej rampy. Pełni funkcję dyskretnego i estetycznego urządzenia umożliwiającego pokonywanie przeszkód poprzecznych, nie stanowi żadnej przeszkody dla funkcjonowania innych osób.

Zostały zaplanowane również dodatkowe rozwiązania dot. automatyki rampy, które realizowane będą na indywidualne zamówienie klientów, w tym m.in. możliwość zamontowania czujnika najazdowego, wyczuwającego zbliżające się koła wózka inwalidzkiego bądź też czujnik chipowy reagujący na konkretny wózek i rozkładający rampę pod jego przejazd. Na wypadek gdyby osoba po skorzystaniu z urządzenia zapomniała go złożyć, w rampie planowane jest również zastosowanie wyłącznika obciążeniowego, który sprawi, że w przypadku gdy rampa nie będzie używana przez dłuższą chwilę, samoistnie się złoży tak aby nie stanowić przeszkody dla pieszych. Tego typu wyłącznik zapewni prawidłową prace rampy i jednocześnie bezpieczeństwo osoby niepełnosprawnej.

Zamów już teraz

Dzięki rampie wózek może pokonywać przeszkody


Rozkładamy jednym przyciskiem, wówczas możemy z łatwością wjechać na rampę



Zobacz galerię zdjęć

Pokonujemy barierę w prosty sposób


Odwiedź portal rampa