Rampa nastawna dla niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach, codziennie spotykają się z wieloma barierami architektonicznymi, których osoby sprawne nie zauważają.


Jedną z takich barier są przeszkody poprzeczne czyli progi, pojedyncze stopnie, schody, krawężniki itp. Pokonywanie takich przeszkód jest trudne, a często niemożliwe dla osób z niedowładem kończyn dolnych, poruszających się za pomocą elektrycznego jak i tradycyjnego wózka inwalidzkiego.Nastawna rampa pozwala pokonać te bariery i umożliwia osobom niepełnosprawnym swobodny udział w życiu społecznym.

Rampę nastawną można zastosować zarówno w mieszkaniach, jak i w domach prywatnych. Dzięki niej można pokonać wszystkie przeszkody występujące w otoczeniu, np. progi występujące przy wyjazdach na balkon lub taras. Dzięki temu można niepełnosprawnemu mieszkańcowi znacznie usprawnić wyjazd na świeże powietrze.

Produkt idealnie dopasowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, nie zagraża w żaden sposób bezpieczeństwu osoby pokonującej przeszkodę 

Rampa nastawna jest bezpieczna również dla pozostałych domowników, czy współpracowników, dzięki temu, że chowa się w podłożu. Nie utrudnia ruchu i nie blokuje ciągów komunikacyjnych. Nastawna rampa pozwala pokonać wszystkie przeszkody i umożliwia swobodne poruszanie się po pomieszczeniu, nie utrudniając przy tym komunikacji pozostałym osobom.

Z rampą nastawną można przystosować wszelkie miejsca, które są trudne do pokonania przez wózek, ponieważ rampa nadaje się do wszystkich pomieszczeń i do każdego podłoża. Zajmuje mało miejsca, nie utrudniając ruchu pieszym.

Cechy wyróżniające produkt:

Duża funkcjonalność rampy nastawnej pozwala na:

Jednorazowy montaż!

Montaż nastawnej rampy jest  prosty i jednorazowy. Prace jakie należy wykonać w trakcie montażu to niewielkie skucie podłoża w celu wykonania wnęki, w której umieszcza się rampę. Rampę nastawną umiejscawia się w podłożu we wnęce tak, by złożona nie utrudniała ruchu. Może być prawie niewidoczna (pokryta tym samym materiałem co otoczenie).

Zamów już teraz

Dzięki rampie wózek może pokonywać przeszkody


Rozkładamy jednym przyciskiem, wówczas możemy z łatwością wjechać na rampęZobacz galerię zdjęć

Pokonujemy barierę w prosty sposób


Odwiedź portal rampa